BatchSave

 

Gravimetrický homogenizační dávkovač

BatchSave společnosti LIAD je kompaktní, efektivní a vysoce spolehlivý gravimetrický dávkovací promíchávač, který poskytuje lisovnám přesné a optimální směsi s vynikající homogenitou. BatchSave je snadno použitelný a dokonale pracuje s vstřikovacími, vytlačovacími nebo vyfukovacími stroji. 

Každý materiál je dodáván odděleně do vážní násypky, přičemž hmotnost je nepřetržitě kontrolována regulátorem proti předem stanoveným hodnotám. Odvážený materiál se potom dávkuje do směšovací komory, která dodává homogenní směs.

Funkce:

  • Až 6 materiálů (4 materiály s pneumatickým ventilem a 2 materiály se závitem)
  • Až 600 Kg / h
  • Do dávky 5,5 kg
  • Až 99 receptů

Material Hopper

BatchSave může obsahovat až 4 násypky pro primární materiály s využitím volného pádu podávání pneumatickým ventilem a až 2 násypky pro přísady pomocí podávání šroubem. Všechny zásobníky materiálu obsahují vývody pro snadné vyprazdňování a rychlé změny materiálu a transparentní okna umožňující vizuální kontrolu.

Vážící zásobník

Jeden vysoce přesný vážící senzor s kompenzací teploty permanentně snímá váhu zásobníku a to s přesností ± 0,1%. Zásobník je plně demontovatelný a umožňuje jednoduchou údržbu a čištění.

Mixér

Unikátní konstrukce mixéru se zvýšenou účinností nemá žádné stagnační oblasti, zajišťující vynikající a homogenní míchání. Směšovač lze odstranit bez úniku pelet pro jednoduché a rychlé čištění.

 

 Pro detaily a poptávku kontaktujte naše technické oddělení.

Načítání produktů...