Záclonky (MS) zabrání tomu, aby se vylisované části rozletěly náhodně do prostoru a udrží je ve vámi požadované "cílové zóně".

Křišťálově čisté plastové záclonky umožňují pozorovat vše, co se ve formě děje a sledovat, jak probíhá výroba výlisků. S životností 3 miliony cyklů má záclonka velmi rychlou návratnost založenou na redukci šrotu a na zvýšení množství kvalitního zboží.

Společně se záclonkami mohou být používány také všechny skluzy a výsypky - tím budou vaše výlisky stále udrženy právě na tom místě, kde potřebujete.

Video, kde je dobře vidět použití záclonky a RMC skluzu. 

 

Postup nákupu:

Standardně dodáváme záclonky v následujících 8 velikostech, které je možno objednat v e-shopu:

MS20 - 20 x 60 cm, MS30 - 30 x 60 cm, MS40 - 40 x 60 cm,

MS50 - 50 x 60 cm, MS60 - 60 x 60 cm, MS80 - 80 x 60 cm,

MS100 - 100 x 60 cm, MS120 - 120 x 60 cm. 

Pokud potřebujete jiné než standardní velikosti a nepostačuje vám ani kombinace několika záclonek standardních velikostí, budou pro vás vyrobeny záclonky libovolné velikosti, tak jak budete chtít.

V případě vertikálních lisů, kde byste mohli potřebovat uzavřít 3 strany formy, lze využít speciální sadu, která toto splní. Kontaktujte nás s detaily na svoboda@jansvoboda.cz.    

 

Poznámky k instalaci: 

Při montáži s hliníkovým profilem nebo bez něj pouze na magnety je nutné, aby instalovaná záclonka byla vodorovná k upínacím deskám a k formě!

Před zahájením cyklu je nutné zkontrolovat, jestli nedochází ke kolizi s formou, zámky nebo jiným přídavným zařízením na formě, například hadicí chlazení.

Upozornění: Před spuštěním automatického cyklu je nutná kontrola volného chodu záclonky.

 

      

Balení obsahuje:

- 2 záclonky
- montážní kování - šroubky, podložky, hliníkové profily a návod
- požadovaný počet magnetů pro konkrétní velikost záclonky

 

 

 

 

Tak jak se forma otevírá a zavírá, tak se i záclonka odpovídajícím způsobem odvíjí a navíjí zpět během každého cyklu výlisku. Protože lze záclonky podle potřeby snadno a jednoduše připevnit a odstranit, mohou být rychle přesunuty z lisu na lis, aby se dostálo změně výrobních požadavků.