Tryska a samostatná tryska pro přímé vstřikování


První volba pro přímé vstřikování na díl. Předkomůrka je buď přímo ve formě, nebo v pouzdru. Doporučováno je pouzdro chlazené. Ideální tvar hrotu, spolu s předkomůrkou a vynikající možností odchlazení dovoluje perfektně řídit teplotní pole okolo vstřikovacího otvoru a tím ovlivňovat cyklový čas a kvalitu zbytku po vtoku. Pro rychlou změnu barvy je k dispozici izolační kroužek změny barvy, vkládaný do předkomůrky.

U této trysky je možné výběrem hrotu přímo ovlivňovat intenzitu vyhřívání vstřikovacíého otvoru

provedení FT-1MDT: první volba pro hrot. Ideální varianta z hlediska optimálního vyhřívání a nekompromisní odolnosti proti abrazivních, nebo chemicky agresivním materiálům. Dlouhá životnost

provedení FN-1MDT: pro materiály EPDM, HDPE, LDPE, LLPDE, PP a PS a abrazivy. Zvýšený vyhřívání vstřikovacího otvoru a velmi dobrá odolnost vůči abrazy. Tryska je vhodná pro vstřikování dílů, kde je vyžadován dobrý estetický vzhled místa vstřikování.  

provedení FN-1T: Pokud je potřeba extrémní tepelný příkon v oblasti vstřikovacího otvoru. Pro materiály EPDM, HDPE, LDPE, LLPDE, PP a PS BEZ příměsí a pro formy, které jsou z důvodu cyklu chlazeny na spodní hranici technologické tvařitelnosti.

 

L ⌀D
16
36  
Ceny jsou uvedeny bez DPH.